1 ste ploeg

Kalender : 

datum uur ploeg ploeg uitslag
 15-09-2017 22:00  ZVC Geleeg  United Beverlo    3 - 7
 22-09-2017 21:15  United Wellen  ZVC Geleeg    8 - 2
 29-09-2017 22:00  ZVC Geleeg  Heracles ALken    7 - 3
 06-10-2017 21:45  Lindehof Zutendaal  ZVC Geleeg    4 - 2
 13-10-2017 22:00  ZVC Geleeg  ZVK Meeuwen    2 - 7
 20-10-2017 21:15  RSC Koersel  ZVC Geleeg   10 - 4
 27-10-2017 22:00  ZVC Geleeg  MFC SI Heusden    1 - 6
 10-11-2017 21:45  Auto 5 Genk  ZVC Geleeg    9 - 5
 17-11-2017 21:30  Los Leonos Lummen  ZVC Geleeg    8 - 3
 24-11-2017 21:45  Pibo Hoeselt  ZVC Geleeg    8 - 1
 01-12-2017 22:00  ZVC Geleeg  ZVK Terkoest    5 - 7
 15-12-2017 22:00  ZVC Geleeg  United '76 Schoten    5 - 8
 05-01-2018 22:00  ZVC Geleeg  Auto 5 Genk   
 12-01-2018 21:15  United Beverlo  ZVC Geleeg   
 19-01-2018 22:00  ZVC Geleeg  United Wellen   
 26-01-2018 22:00  Heracles ALken  ZVC Geleeg   
 02-02-2018 22:00  ZVC Geleeg  Lindenhof Zutendaal   
 09-02-2018 21:15  ZVK Meeuwen  ZVC Geleeg   
 16-02-2018 22:00  ZVC Geleeg  RSC Koersel   
 23-02-2018 21:15  MFC SI Heusden  ZVC Geleeg   
 02-03-2018 22:00  ZVC Geleeg  Los Leonos Lummen   
 16-03-2018 22:00  ZVK Terkoest ZVC Geleeg   
 23-03-2018 22:00  ZVC Geleeg  Pibo Hoeselt   
 30-03-2018 21:20  United '76 Schoten  ZVC Geleeg   

  

 Beker van België :


01-09-2017 : 21:15 : 1ste ronde : vrij wegens forfait Sporting Borgerhout

03-11-2017 : 21:15 : 2de ronde :  ZVC Komedianten Herzele - ZVC Geleeg : 2 - 5

22-12-2017 : 21:45 : 8 ste finale : ZVC Geleeg - Real Noorderwijk :

 

 

Rangschikking :      

Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 ZVC UNITED BEVERLO A 11 11 0 0 86 26 60 33
2 ZVC UNITED WELLEN A 12 8 2 2 74 31 43 26
3 F. LINDENHOF ZUTENDAAL A 12 8 2 2 52 37 15 26
4 LOS LEONES LUMMEN A 11 8 0 3 54 39 15 24
5 ZVK AUTO5 GENK A 12 7 1 4 55 41 14 22
6 UNITED '76 SCHOTEN A 12 7 1 4 54 47 7 22
7 ZVK MEEUWEN A 12 6 0 6 52 36 16 18
8 PIBO HOESELT A 12 5 3 4 60 52 8 18
9 RSC SDM KOERSEL A 12 5 0 7 52 64 -12 15
10 MFC SI HEUSDEN-ZOLDER A 12 3 0 9 42 79 -37 9
11 ZVK TERKOEST A 11 2 1 8 32 69 -37 7
12 ZVC GELEEG LEOPOLDSBURG A 12 1 0 11 40 85 -45 3
13 HERACLES ALKEN A 11 0 0 11 32 79 -47 0
14 SPORTING BORGERHOUT A 0 0 0 0 0 0 0 0

topschutters competitie :  Froidmont Martijn (8) - Byloos Nico (8) -  Gilis  Jeroen (6) -

Castellana Martino (6) - Gundogdu Enes (4) - Geenen Franky (3) De Sloovere Tijs (2)  -

Fripont Niels (1)  - Elia Gaetano (1) - Polling Dieter (1)

 

 

 

topschutters beker :Castellana Martino (3) - Gilis Jeroen (1) - Byloos Nico (1)