1 ste ploeg

kalender : 

 14-09-2018 21:45  ZVC Geleeg Leopoldsburg  ZVC Solona Ranst    3 - 5  
 21-09-2018 20:00  ZVK 'T Siebelke Hoeselt  ZVC Geleeg Leopoldsburg    6 - 7  
 28-09-2018 21:15  Albacars Futsal Berchem  ZVC Geleeg Leoppoldsburg    7 - 5  
 05-10-2018 21:45  ZVC Geleeg Leopoldsburg  Defra Cars Grace Hollogne    2 - 7  
 12-10-2018 21:00  Futsal United Boxberg Genk  ZVC Geleeg Leopoldsburg    5 - 9  
 19-10-2018 21:45  ZVC Geleeg Leopoldsburg  Carolo Team Charleroi    AMC  
 26-10-2018 22:00  Real Ardans Okegem  ZVC Geleeg Leopoldsburg    8 - 7 
 09-11-2018 21:45  ZVC Geleeg Leopoldsburg Real Ardans Okegem   11 - 4  
 16-11-2018 21:45  ZVC Geleeg Leopoldsburg  Carolo Team Charleroi    AMC 
 23-11-2018 21:00  Futsal United Boxberg Genk  ZVC Geleeg Leopoldsburg    5 - 9   
 30-11-2018 21:45  ZVC Geleeg Leopoldsburg  Defra Cars Grace Hollogne   8 - 6  
 11-01-2019 21:15  ZVC Solona Ranst  ZVC Geleeg Leopoldsburg    7 - 5  
 18-01-2019 21:45  ZVC Geleeg Leopoldsburg  ZVK 't Siebelke Hoeselt    5 - 1  
 08-02-2019 21:45  ZVC Geleeg Leopoldsburg  Albacars Futsal Berchem      
 15-02-2019 21:15  Defra Cars Grace Hollogne  ZVC Geleeg Leopoldsburg      
 22-02-2019 21:45  ZVC Geleeg Leopoldsburg  Futsal United Boxberg Genk      
 01-03-2019 21:15  Albacars Futsal Berchem  ZVC Geleeg Leopoldsburg      
 08-03-2019 21:45  ZVC Geleeg Leopoldsburg  Real Ardans Okegem      
 15-03-2019 20:00  Carolo Team Charleroi  ZVC Geleeg Leopoldsburg    AMC 
 22-03-2019 20:00  ZVK 't Siebelke Hoeselt  ZVC Geleeg Leopoldsburg      
 29-03-2019 21:45  ZVC Geleeg Leopoldsburg  ZVC Solona Ranst      

 

Rangschikking :    

Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 ZVC SOLONA RANST A 11 9 1 1 72 40 32 28
2 DEFRA CARS GRACE HOLLOGNE A 11 8 0 3 84 66 18 24
3 ZVC GELEEG LEOPOLDSBURG A 11 6 0 5 71 61 10 18
4 REAL ARDANS OKEGEM A 12 5 1 6 69 83 -14 16
5 ALBACARS FUTSAL BERCHEM A 12 4 3 5 66 64 2 15
6 ZVK 'T SIEBELKE HOESELT A 11 3 1 7 47 66 -19 10
7 FUTSAL UNITED BOXBERG GENK A 12 1 2 9 54 83 -29 5
8 CAROLO TEAM CHARLEROI S 0 0 0 0 0 0 0 0

topschutters competitie :  Castellana Martino (15) - Gilis Jeroen (14)  -Elia Geatano (11) -

Knaepen Dries (11) - Polling Dieter (7) -  De Weerdt Cedric (6) -  Byloos Nico (3) - De Weerdt Laurens (3)

  


Beker van België :

1 ste ronde : 03-09-2018 : 22:00 : ZVC Lindenhof Zutendaal S - ZVC Geleeg Leopoldsburg : 1-8  

2 de ronde : 05-11-2018 : 21:15 : ZVC Geleeg Leopoldsburg - Futsal Besiktas Gent : 6-6 (2-1) 

1/8 finale : 10-12-2018 : 20:00 : ZVC Geleeg Leopoldsburg - ZVC Solona Ranst : 0-5

 

Beker van Limburg : 

1 ste ronde : 25-01-2019 : 21:45 : ZVC Geleeg Leopoldsburg - ZVK Alken : 7-5

2 de ronde : 11-02-2019 : 21:15 : ZVC Geleeg Leopoldsburg - BVB Borussia Maasmechelen :

 

topschutters beker : Knaepen Dries (6) - Byloos Nico (4) - Gilis Jeroen (3) - Castellana Martino (3) - Elia Gaetano (2) - Polling Dieter (2) - De Weerdt Laurens (1)

Penalty's : Gilis Jeroen (1) - Knaepen Dries (1)